Květen 2010

comiksi w.i.t.c.h.

28. května 2010 v 16:44 | witch500

podrobnosti o w.i.t.c.h.

23. května 2010 v 16:25 | witch500
cornelie
corny
cornele
irma a její máma
irma
Irma a Christophernaštvaná irma
Tohle
 jsou čarodějky WITCH.
Will,Irma,Taranee.Cornelia a Hay Lin-pět kamarádek,které studují střední školu Sheffiedský institut.Většinu času se chovají docela obyčejně:chodí do školy,setkávají se s přáteli,domlouvají si schůzky s kluky,povídají si o modě a svých koníčcích.Ovšem někdy-a poslední dobou dost času-se mění v magické bytosti,který mají neobyčejnou moc.Oběvily v sobě totiž čarodějné bytosti.Z prvních písmen v jmen vytvořily název W.I.T.C.H. a staly se Strážkyněmi Kondrakaru - pevnosti,které dohlíží na řád a rovnováhu vesmíru.Každou z nich poslouchá jeden živel.Hay Lin Vzduch,Cornelia čerpá sílu země,Taranee z Ohně,Irmy pochází z vody řek a oceánů.Will dokáže spojovat sílu kamarádek a proměnovat je v čistou energii!Pomáhá jí v tom Srdce Kondrakaru-mocný amulet,který dostala od Rady moudrých z kondrakaru.4arodějky WITCH tvoří nepřemožitelnou partu,která bujuje se zlem.Přidej se k nim a odkryj své magické schopnosti! STAN SE ČARODĚJKOU!

pokoje w.i.t.c.h.

23. května 2010 v 16:13 | witch500
Pokoje
další podrobnosti w.i.t.c.h.

23. května 2010 v 16:11 | witch500
rodina will


rodina irmi


rodina taranee


rodina cornele


rodina hay lin

animace obrásků w.i.t.c.h.

23. května 2010 v 15:34 | witch500
rozvrhy hodin w.i.t.c.h.

23. května 2010 v 14:25 | witch500

ObrazekObrazekObrazekObrazek


w.i.t.c.h. a jiné obrásky z w.i.t.c.h.

23. května 2010 v 12:33 | witch500

rostomilé obrásky

22. května 2010 v 19:29 | witch500

fotoalbum

22. května 2010 v 19:11 | witch500

Hay Lin

Je to strážkyně,která ovládá vzduch. Má babičku Yay Lin,která byla také kdysy strážkyně.Hay Lin je jedináček a její rodina vlastní restauraci Stříbrný drak.Zatím nemá žádného přítele a nevěnuje se žádnému sportu.Pomáha roznášet jídlo svím rodičům v restauraci na objednané adresy a nikdy sa nenudí.Ve volném čase kreslí návrhy šatů a nebo chdí ven s kamarádkami Will, Irmou, Taranee a Cornelii.Má neobyčejný život.


Cornelia Heleová

Ovládá živel zemi.Je to strážkině, která si dá záležet na svjí vizáži.Někdy je to pro ostatných fakt otravné,protože dokáže být v koupelně až 3 hodiny.Její moto zní: "je důležité se cítit tak jak vypadáš". Je to sympatické děvče,které se  věnuje  krasobruslení.Má mladší sestřičku Lilian,která bývá pořádně otravná.Je to magický člověk.Taranee Cooková

Je to nejinteligentnější strážkyně.Ovládá živel ohně a umí číst myšlenky.Chodí s chlapcem jménem Nigel.Je to sympatický chlapec.Taranee je sama o sobě čorovná osoba.Ve volném čase ráda fotografuje a velmi jí to de.Má staršího bratra Petra.Toto děvče je neobyčejné.


Irma Lairová

Irma je upovídaná vládkyně vody.Nemá ráda sport a vlastně ji ani moc nebaví škola.Je umíněná a uvnitř citlivá.Pařád za ní dolejzá Martin,kluk,kterýho nesnáší.Naopak zbožňuje svoji želvičku Lilit,Karmilu(zpěvačka) a televizi.Její oblečení musí být hlavně pohodlné.

Will Vandomová

Celé jméno této čtrnáctileté čarodějky je Willelmina Vandomová. Žije jen s maminkou, která pracuje v jedné z kanceláří Simul Techu. Will je výborná plavkyně, má doma plcha. Co se týče kouzel, jako nositelka srdce Kondrakaru vládne energií. Dokáže komunikovat s elektrickými přístroji. Je rozvážná, trochu uzavřenější a zamilovaná do Matta, frontmana skupiny Cobalt Blue. Nejen kvůli němu, ale i lásce ke zvířatům vypomáhá třikrát týdně ve zverimexu Mattova dědečka. Nemá žádné sourozence a její nejlepší kamarádkou je Cornelia, do třídy chodí ještě s Taranee.


různé obrásky w.i.t.c.h.

22. května 2010 v 19:09
tenhlrten první obrázek mám na pozzlích
ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek